พบกับ “EYESMYTH SESSION IX" นิทรรศการ lifestyle จากโปรเจกต์พิเศษครบรอบ 9 ปีของ Eyesmyth เพื่อแสดงความขอบคุณต่อทุกการสนับสนุนตลอดระยะเวลาที่ผ่านมา
งานจัดแสดงผ่านการบอกเล่าเรื่องราว และ lifestyle object สุด exclusive จากตัวแทนลูกค้าคนสำคัญของเราทั้ง 9 คน
16 กุมภาพันธ์ - 31 มีนาคม 2564
ณ Eyesmyth Exhibit A ชั้น 3 หอศิลปกรุงเทพฯ
ณ Eyesmyth Exhibit A ชั้น 3 หอศิลปกรุงเทพฯ
EYESMYTH SESSION IX project is a special project to share stories between EYESMYTH and our important customers, and above all, to express our sincerest gratitude for all continuous support throughout our 9 years.
We invite you to visit this exibition of lifestyle at Exhibit A.
Exhibition period: 19 Feb - 31 Mar 2021
Venue: Eyesmyth Exhibit A on 3rd floor, BACC
Venue: Eyesmyth Exhibit A on 3rd floor, BACC
#EYESMYTHSESSIONIX
#EYESMYTH
#EYESMYTHEXHIBITA
![](https://cdn.shopify.com/s/files/1/0281/6019/6739/files/Session_9_Poster_-_Details_added_-_poster_size-02_2048x2048.png?v=1613211688)
![](https://cdn.shopify.com/s/files/1/0281/6019/6739/files/IMG_5865_2048x2048.png?v=1613211728)